Kereső

ÓÉVBÚCSÚZTATÓ TEREMLABDARÚGÓ TORNA
2018.12.29 09:00 - 2018.12.30 09:00

Versenykiírás

A verseny célja:              A teremlabdarúgás hagyományainak ápolása. A sportkapcsolatok kiszélesítése, versenylehetőség biztosítása.

A verseny szervezője:      Encs Városi Sportközpont

Helyszín:                         Városi sportcsarnok- Encs

Időpont:                          2018. december 29-30. (szombat-vasárnap)

Nevezési díj:                            CSAPATONKÉNT 15.000 Ft.

-        a döntőbe jutó csapatok oklevelet kapnak

-        első 3 helyezett serleg

-        első 3 helyezett = pénzdíjazás

Nevezési határidő:          - 2018. december 23.

Résztvevő csapatok:         - Akik a nevezési határidőre a nevezési díjat befizették!

Csapatlétszám:                   - csapatlétszám: 15 fő;

- Minden játékos csak egy csapatban szerepelhet!

Játékidő:                        2 x 12 perc (1 perces szünettel) 4 csapatos csoportbeosztás esetén.

1. 1.     hely: 25.000 HUF – 2. hely: 20.000 HUF – 3. hely: 15.000 HUF

(20 CSAPATNÁL! KEVESEBB NEVEZŐNÉL ARÁNYÁBAN CSÖKKEN!!)

+ Serleg, oklevél,+ Különdíjak: gólkirály, legjobb játékos és kapus

Igazolás:                        Versenyen mindenki saját felelősségére vesz részt.

Lebonyolítási rend:         Nevezéstől függően: a csoportokból az első két csapat jut tovább.

Versenyszabályok:           - a mérkőzéseket hivatásos játékvezetők vezetik

- játéktér: 40 x20 m; 5 x 2-es kapuval