JELÖLTEK

A Helyi Választási Bizottság által nyilvántartásba vett jelöltek és sorrendjük a szavazólapon


 

Polgármester választás
1. Szeles András    FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség és Kereszténydemokrata Néppárt
2. Mikola Gergely           független




Szeles András   Mikola Gergely


 

Önkormányzati képviselő választás
1. Mikola Gergely független
2. Karsai Attila FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség és Kereszténydemokrata Néppárt
3. Kardos Etelka független
4. Juhász Péter független
5. Buchala István FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség és Kereszténydemokrata Néppárt
6. Tassi Tibor FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség és Kereszténydemokrata Néppárt
7. Bratu Tamás független
8. Major Éva független
9. Vilk Ferenc független
10. Bolobás Péter Gyula  FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség és Kereszténydemokrata Néppárt
11. Paul József független
12. Konyor Judit független
13. Kuszkó Sándor független
14. Rácz László FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség és Kereszténydemokrata Néppárt
15. Novák Zoltán László független
16. Kléri Bertalan Pál FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség és Kereszténydemokrata Néppárt
17. Sóvári István független
18. Bratu Ferenc             FIDESZ-Magyar Polgári Szövetség és Kereszténydemokrata Néppárt

Mikola Gergely Karsai Attila Juhász Péter Buchala István Tassi Tibor Bratu Tamás Bolobás Péter Gyula
Konyor Judit Kuszkó Sándor Rácz László Kléri Bertalan Pál Sóvári István Bratu Ferenc


 

Roma önkormányzati képviselő választás
1. Horváth Melinda
Lemondott 2019.10.11  11:20-kor
PHRALIPE Független Cigány Szervezet Országos Szervezete - Központi Szervezet
2. Glonczi Péter Fiatal Romák Országos Szövetsége
3. Horváth Gusztáv
Lemondott 2019.10.11  11:20-kor
PHRALIPE Független Cigány Szervezet Országos Szervezete - Központi Szervezet
4. Lakatos Tibor Fiatal Romák Országos Szövetsége
5. Terebesi Gábor      Fiatal Romák Országos Szövetsége
6. Lakatos László Fiatal Romák Országos Szövetsége
7. Horváth Gusztávné
Lemondott 2019.10.11  11:20-kor
PHRALIPE Független Cigány Szervezet Országos Szervezete - Központi Szervezet
8. Lázi Ernő Fiatal Romák Országos Szövetsége
9. Gergely Vince "LUNGO DROM" Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári Szövetség
10. Szajkó Richárd Fiatal Romák Országos Szövetsége
11. Horváth Szilvia
Lemondott 2019.10.11  11:20-kor
PHRALIPE Független Cigány Szervezet Országos Szervezete - Központi Szervezet
12. Galyas Róbert                                     "LUNGO DROM" Országos Cigány Érdekvédelmi és Polgári Szövetség

 


2019-09-02 10:51